• Gra Destinies (PL)

Symbol: GXP-813650
Wiek Od 14 lat
146.74
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Paczkomaty DHL 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Destinies

Prorocy mówią o Aniele Śmierci, którego nadejście zwiastuje Koniec Dni. Ale kiedy głód, zaraza i wojna pustoszą ziemię, wciąż wydaje się, że jest nadzieja. W tym czasie próby garstce wybranych dana będzie moc decydowania o ludzkich losach. To im przyjdzie wybierać między wybawieniem a potępieniem.

Destinies to rywalizacyjna gra narracyjna, łącząca grę planszową z możliwościami aplikacji. Wciel się w jednego z bohaterów odkrywających mroczny, inspirowany średniowieczem świat, którzy próbują zrealizować swoje przeznaczenie. Ale uważaj, inni gracze mogą dążyć do celu, który jest sprzeczny z Twoim!

Gra Destinies wykorzystuję technolgię Scan&Play, która umożliwia tworzenie wyjątkowych scenariuszy przy wykorzystaniu tych samych elementów. W aplikcji gracze będą eksplorować mapę, wchodzić w interakcję z napotykanymi postaciami, a ich decyzje mogą odmienić świat gry na zawsze.

Każdy scenariusz Destinies to zanurzenie w mroczną historię w bogatym świecie, zaludnionym przez liczne postaci i pełnym magicznych miejsc i obiektów. Gracze przyjmują role mieszkańców tego świata, którzy mają do spełnienia przeznaczenie - specjalne zadanie które może odmienić losy krainy. Każda postać ma dwa zadania do wyboru, a kto pierwszy wypełni przeznaczenie, zostanie zwycięzcą gry. 

Gracze eksplorują mapę i poznają szczegóły scenariusza przy pomocy aplikacji. Kody QR pozwalają na interakcję z postaciami, a także wykorzystywanie przedmiotów. Niektóre sytuacje będą wymagały przejścia testu, a w ciągu rozgrywki gracze będą rozwijać umiejętności i ekwipunek swojej postaci, w prawdziwym stylu gier RPG. Czy wykorzystać antyczny miecz do podniesienia wyniku testu w walce, czy zanieść go do kupca? A może w innej części miasta czeka rycerz, który sowicie wynagrodzi za zwrócenie rodzinnej pamiątki? Tego typu pytania spotykają graczy na każdym kroku. Oprócz umiejętności takich jak moc czy inteligencja, aplikacja śledzi także wybory moralne postaci. Kradzione pieniadze mogą się przydać, ale czy dobra reputacja nie będzie później bardziej potrzebna?

Destinies to gra od 1-3 graczy. W trybie solo można wybrać pomiędzy trybem badacza, który pozwala swobodnie eksplorować całą mapę, a trybem zdobywcy, który wymaga sprawnego podejmowania decyzji. Na grę składa sie pięć scenariuszy, każdy oferujący rozgrywkę około 2-2.5 godzin.

Ważne! Niezbędnym elementem gry jest bezpłatna aplikacja, którą można pobrać ze sklepu Apple App Store lub Google Play. Wymagany system operacyjny to min. Android 4.4, iOS 9.0 albo aplikacja Steam zainstalowana na komputerze. Po zainstalowaniu aplikacji nie trzeba utrzymywać połączenia z Internetem w trakcie gry. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie